Аювердичний масаж

Аювердичний масаж

Аюрведичний масаж.

Історія аюрведичного масажу йде зі Стародавньої Індії близько 5 тисяч років тому. Значення слова таке: “аюр” – життя, а “веда” – наука, а в перекладі з санкриту означає науку про життя людини і її довге життя або єдність людини з природою.
Цей напрям заснований на природному зціленні й до нашого часу дійшов від покоління до покоління.

Філософія Аюрведи спрямована на зцілення душі й тіла за допомогою натуральних засобів: медитація, спеціалізовані дієти, фізична активність (вправи), екстракти лікувальних трав і, звісно ж, сам аюрведичний масаж. Основою всьому є думка про відновлення трьох енергій – “трьох душ”: Вата, Капха, Піта. Домігшись позитивних результатів, можна говорити про позбавлення токсинів і шлаків, відновлення організму загалом.
Як правило, аюрведичний масаж провидиться двома масажистами, завдяки цьому досягається максимальний цілющий ефект і його час проведення. При цьому вплив здійснюється на м’які тканини, внутрішні органи і, звісно ж, шкіру та м’язи. Внаслідок чого зникає напруга в м’язах, поліпшується кровообіг і стимулюється лімфообмін. Що стосується техніки, то вони взяті з основ йоги, з виконанням яких розробляються суглоби і зв’язки, відбувається розтягнення м’язів і вирівнювання кісток на потрібні місця.
У процесі виконання, найчастіше застосовують різні ароматичні масла, трави і порошки. Слід пам’ятати, що ці додаткові засоби підбираються індивідуально, залежно від віку і стану здоров’я. На заключному етапі пацієнт приймає душ із теплою водою, а робиться це для розслаблення. Може бути таке, що результат буде відчуватися ще протягом кількох місяців. Якщо говорити про цілісний курс, то він складається з 7-14 сеансів.
Розглянемо про позитивні результати під час аюрведичного масажу:
– Стимулюється кровообіг;
– Нормалізується тиск і серцебиття;
– Покращується лімфодренаж;
– Покращується імунітет;
– Покращується розумовий процес;
– Здатність до схуднення;
– Позбавлення від шлаків і шкідливих токсинів;
– Знімає внутрішнє напруження і підвищує емоційний фон;
– Регенерація клітин організму.

Share