Антицелюлітний масаж.

Антицелюлітний масаж.

Антицелюлітний масаж.

Кожна жінка хоче, щоб у неї була струнка і підтягнута фігура, тільки в одних це залишається мрією, а інші не тільки думають, а й щось для цього дійсно роблять. Дієти, стреси, гормональні зміни, такий важливий фактор, як вагітність – все це наслідок бід, пов’язаних із нашим тілом, обличчям і красою загалом!
Через свій характер жінки з відповідальністю стежать за своєю зовнішністю, і їм це вдається за допомогою спеціалізованого антицелюлітного масажу. Цей вид масажу займає мало часу, коштів, а що найголовніше має високу ефективність.

Целюліт – це порушення, які відбуваються в жировій тканині і безпосередньо пов’язані з метаболізмом людини. Причиною таких порушень можуть стати такі фактори як: аліментарний, можливо навіть гіподинамія, фактори, пов’язані з судинною і гормональною системою.

На сьогодні целюліт відіграє значущу роль у красі жінки, а це, своєю чергою, є наслідком численних звернень до центрів корекції фігури. У таких центрах до кожного пацієнта підбирають індивідуальну програму, враховуючи всі чинники проблем. Природно, найбільш затребуваною процедурою є антицелюлітний масаж, а якщо говорити про ефективність, то ручний антицелюлітний масаж. Високий результат досягається завдяки повному контакту фахівця з пацієнтом. Біологічні речовини, що містяться в кремах, оліях, емульсії, не закупорюючи пори, з легкістю проникають всередину шкіри.

Необхідно пам’ятати, що ефективність антицелюлітного масажу залежить від комплексних занять і важливу роль відіграє таласотерапія (обгортання водоростями). Процедура вельми проста і не потребує особливих навичок: водорості розводять водою і отриману масу наносять на тіло. Потім обертають спеціальною плівкою і загортають пледом або чим-небудь іншим. Завдяки теплу тіла корисні речовини проникають у шкіру. Для посилення ефекту використовують креми й олії, які використовують безпосередньо перед самою процедурою, так само актуально для проблемних зон. Як приклад: можна схуднути на 1-1,5 см об’єму за процедуру, а 5-10 см за шість сеансів. Зазвичай сеанс триває максимум 40 хв, після чого обов’язковий відпочинок. Застосування таласотерапії актуальне не тільки для целюліту, а також і для зміцнення шкіри в’ялих ділянок тіла.

Як доповнення до перерахованого вище можуть застосовуватися холодні обгортання, в основу яких входять гелі з вмістом кофеїну, ментолу, комфари, екстрактів водоростей. такий комплекс не тільки сприяє зменшенню об’єму, а й зміцнює шкіру, тонізує й очищає.

До виду обгортань можна віднести і парафінотерапію. Адже суміш, що містить парафін і морські грязі, багата активними мікроелементами, має цілющі властивості. На сьогодні парафінотерапію використовують для відновлення контурів тіла. Після одного можна візуально побачити результат, 2 см об’єму в стегнах, у талії – 1 см.
Цікаво знати, що обгортання є ліками не тільки для шкіри, а й має позитивний ефект за хвороб суглобів, хребта, за порушень щитоподібної залози.

Звернемо увагу ще на один метод боротьби з целюлітом – мезотерапія. Мезотерапія – це курс мікроін’єкцій на невелику глибину (1,5-4 мм), при використанні пістолета з тонкою голкою. У результаті мікроуколів препарат проникає в приповерхневу дерму і відразу в кров. Як ін’єкції слугують витяжки різних рослин, і підбирається до кожного пацієнта індивідуально.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що проблема з целюлітом вирішується численними способами, але найголовнішим у цьому процесі є – ваше бажання. Якщо вас мучать думки про целюліт або зайву вагу, пробуйте курс антицелюлітного масажу і результат не змусить довго чекати. Пам’ятайте, що найскладніше це змусити себе зробити перші кроки.

Share