Безконтактний масаж

Безконтактний масаж

Безконтактний масаж

Безконтактний масаж, інша назва біоенергетичний масаж – це процедура, яка допоможе вам відновити енергію вашого тіла і підняти життєвий тонус.
Опис процедури безконтактного масажу.
Перше запитання, яке ставлять люди, чуючи про безконтактний масаж:
– Які дії здійснює людина, яка проводить сеанс (назвемо її цілитель)?
Ось на це запитання я постараюся відповісти.

Тримаючи руку на певній відстані, приблизно 5-10 см над головою пацієнта, або неквапливо проводячи рукою вздовж тіла, цілитель відчуває рукою тепло, що виходить від вашого тіла, і навіть слабке поколювання на кінчиках пальців. З плином часу, набувши досвіду, можна навчитися зчитувати й розшифровувати інформацію, яку посилає людський організм у навколишній простір. Але, звісно ж, такого вміння відразу не буде, а прийде воно тільки з досвідом.
Для початку достатньо того, що пацієнт відчуває те випромінювання – тепло, яке виходить від вашої руки. Потренуйтеся в цьому.

Спочатку розігріваємо руки: тремо долоні між собою, поки не відчуєте, що руки нагрілися. Руку тримайте долонею до тіла пацієнта, пальці мають бути трохи зігнуті й спрямовані подушечками до пацієнта. Руки мають бути не напружені, але й не розслаблені. Ви повинні подумки зосередитися на кінчиках ваших пальців і почніть плавні рухи вздовж тіла пацієнта. Плавні рухи потрібно проробляти спочатку зверху вниз, причому долоні мають бути звернені донизу, а потім знизу вгору, долоні мають бути звернені догори. А над головою долоні майже з’єднаються, але з’єднувати їх не потрібно, потрібно тримати відстань у 2-3 см, а потім поверніть долоні й ковзайте вниз. Але постійно практикуйтеся, оскільки в безконтактному масажі потрібна постійна практика для поліпшення ефекту від масажу.

Тривалість сеансу:
-мінімум 7-10 хвилин
-максимум 30-40 хвилин
Тривалість курсу лікування:
Мінімум 7-14 днів
Максимум 30-40 днів

Не забувайте робити перерви між курсами лікування. Вони будуть розраховуватися виходячи з того, якою була тривалість лікування. Кількість днів лікування потрібно помножити на два. Також потрібно робити перерви між сеансами. Перерви між сеансами мають бути приблизно по 1-2 дні, якщо випадок важкий – не менше ніж 3 години. Перерва не має бути затяжною, і якщо перерва буде більшою за 3 дні, то курс лікування доведеться почати заново.
Також є протипоказання до лікування, з ними можна ознайомитися нижче.
-ГРЗ (гострі респіраторні) і важкі форми захворювань.
-Гнійні нариви на тілі.
-Інфекційні захворювання.
-Хвороба масажиста.
-Не можна починати сеанс без вимірювання артеріального тиску, за необхідності потрібно враховувати його величину.
-Вагітність.
-Онкологічні захворювання
-СНІД
-І важливий пункт – Відчуття відсутності сигналів зворотного зв’язку (“цілитель-пацієнт”).
Основні рухи, що використовуються під час безконтактного масажу:
I. Рівномірний розподіл енергії (рух уздовж рук)
Плавне і повільне підняття рук, долонями догори, від променезап’ясткового суглоба догори, уздовж рук пацієнта. Зустрічаються руки над головою, далі потрібно перевернути долоні вниз і опуститися в початкове положення. Під час зближення рук над головою, тримайте відстань між долонями приблизно 5-7 см.

II. Хрестоподібні рухи:
Розподіл енергії в перехресному вигляді. Початкове положення рук: руки на ширині плечей, над головою і паралельні одна одній. Плавними й повільними рухами треба схрестити руки у вигляді ножиць (руки мають перебувати на відстані 5-7 см), і повернути руки в початкове положення, повільно переміщаючись униз, до органів малого таза. Потрібно виконати 10 таких рухів, по ходу: вниз.
1) Локальний розподіл енергії:
Під час локального розподілу енергії руки мають бути паралельно розташовані одна до одної й перебувати над головою на ширині плечей. Плавними й повільними рухами потрібно схрестити руки у вигляді ножиць (руки мають перебувати на відстані 5-7 см), і повернути руки в початкове положення, залишаючи їх паралельними одна до одної.

III. Комбіновані рухи:

Можна скомбінувати 2 рухи: виконувати рухи вздовж рук, угору, із застосуванням хрестоподібних рухів енергії, вниз.

IV. Пресові рухи.
1) Загальні пресові рухи.
Початкове положення рук: Одна рука знаходиться вище голови, долоня спрямована вниз, а інша на рівні малого таза, долоня спрямована вгору. Плавно і повільно руки переміщаються назустріч одна одній, поки відстань між долонями не досягне мінімуму (5-7 см), зустрічаються руки трохи вище від грудей. Після цього руки потрібно повернути у вихідне положення, але положення рук змінювати не потрібно.
2) Початкове положення рук: руки розташовуються паралельно одна одній, відстань між руками 30 см. Плавно і без різких рухів, потрібно переміщати руки назустріч одна одній, поки відстань між долонями не досягне мінімуму (5-7 см). Після цього руки потрібно повернути у вихідне положення.

V. Спрямований потік енергії “Промінь”.
Початкове положення рук: руки розташовані поруч одна з одною, на відстані 3-5 см. Подушечки на пальцях спрямовані на орган, на який відбуватиметься вплив променя.

VI. Накачування енергії “Крапля”
Початкове положення рук: обидві руки, на одній і тій самій відстані від підлоги, на рівні малого таза. Долоні повернуті вниз, а пальці спрямовані на пацієнта. Піднімаємо руки до підборіддя, потім стискаємо в кулак. Потім трохи відсуваємо руки від тіла й опускаємо вниз, у вихідне положення. Коли руки будуть у вихідному положенні, розтискаємо кулаки й повторюємо рух.

VII. “Шабля”
1) “Горизонтальна шабля”
“Горизонтальна шабля” виконується тільки в одному місці, на рівні шиї.
Початкове положення рук: руки розташовуються на рівні шиї, схрещені між собою (як ножиці). Руки розходяться у напрямку до надпліччя і повертаються в початкове положення.
2) “Вертикальна шабля”
Початкове положення рук: руки розташовані поруч одна з одною, на відстані 3-5 см. Подушечки на пальцях спрямовані на орган, на який відбуватиметься вплив. Лівою рукою спрямовуємо енергію, а правою робимо кругові рухи проти годинникової стрілки, причому діаметр кола (по якому будуть здійснюватися ці рухи) має приблизно дорівнювати ширині долоні.
VIII. Сольові рухи.
Подушечками 4-х пальців водимо по: подушечці великого пальця, фаланзі великого пальця і по групі м’язів великого пальця. І потрібно провести по всьому вище перерахованому, за одне обертання.
IV. Витяжка
1) Локальна витяжка
Початкове положення рук: правою рукою приймаємо форму, ніби тримаємо тенісний м’яч.
Пальці спрямовані на орган, на який відбуватиметься вплив. Рукою робимо кругові рухи над органом за годинниковою стрілкою. Дію повторюємо 5-7 разів. Знайшовши сигнал, не втрачаючи з ним зв’язку, повільно й без різких рухів відводимо руку вбік, виконуючи сольовий рух. Друга рука протягом усіх дій замкнута.
2) Дистанційна витримка
Початкове положення рук: правою рукою приймаємо форму, наче тримаємо кулю середніх розмірів. Подушечки на пальцях лівої руки спрямовують енергію на хворий орган. Долоню правої руки розташовуємо паралельно тілу і здійснюємо нею кругові рухи за годинниковою стрілкою. Дію повторюємо 5-7 разів. Знайшовши сигнал, не втрачаючи з ним зв’язку, повільно й без різких рухів відводимо сигнал під лікоть лівої руки (цілителя), виконуючи сольовий рух.

X. Накладання рук “Краби”
Виконуватися може і однією, і двома руками. Початкове положення рук: руки лягають на орган або частину тіла так, щоб до тіла торкалися тільки фаланга великого пальця, подушечки пальців, група м’язів мізинця й сам мізинець. Долонею торкатися тіла не можна. Прибирати руки потрібно після зникнення пульсації в подушечках пальців.

XI. Розподіл енергії над головою.
1) Початок
Виконується непарна кількість разів і тільки однією рукою (друга стиснута в кулак).
Початкове положення рук: руку тримати паралельно лобу, долонею до обличчя. Переміщаємо руку від чола до потилиці й повертаємося назад у вихідне положення. Руку тримати весь час паралельно поверхні голови. Потім переміщаємо руку від однієї скроні до іншої.
2) Продовження
Після дій першого етапу, робимо кругові рухи навколо голови (спіралеподібно), піднімаючись від підборіддя до маківки. І на маківці подушечки пальців з’єднуються. Руку тримати весь час паралельно поверхні голови.
3) Завершення
Руки долонями вниз опускаються до рівня плечей, де перехрещуються, потім долонями вгору піднімаються до вихідного положення. І коли доходять до вихідного положення виконується сольовий рух.

XII. Контактный массаж сердца.
Исходное положение рук: одна рука находится в области сердца (на груди), другая же в той же области, но на спине. Обе руки прижаты к телу. Совершать руками круговые движения по часовой стрелке.

XIII. Блок-концовка
Проделываем контактный массаж сердца, затем контактный массаж

Share