Європейський манікюр

Європейський манікюр

Європейський манікюр

Західні фахівці віддають свою перевагу “сухому” манікюру, оскільки він є найбезпечнішим. Сам процес виключає розпарювання й обрізання кутикули. Кутикули видаляють спеціальним методом: спершу наносять пом’якшувальний крем і відсувають кутикулу назад, після чого втирають спеціальний склад для видалення кутикули і вдруге відсувають назад за допомогою дерев’яної палички.

Потім використовую спеціальну олію, яка уповільнює ріст кутикули. Але, щоб повністю видалити кутикули, потрібно не менше п’яти таких процедур. Гарний цей метод тим, що ризик занести інфекції зводяться до нуля, крім цього, він добре підходить людям, у яких близько розташовані кровоносні судини, а кутикули – тонкі й ніжні. Такий манікюр легко робиться в домашніх умовах.

Порядок виконання європейського манікюру:
Як і скрізь, спершу нігтю потрібно надати форму. Рекомендується використовувати тільки пилочки для нігтів, а не ножиці, щоб уникнути тріщин і розшаровування нігтів. Якщо ж ви все-таки звикли користуватися ножицями або з якоїсь причини не любите пилочки, відрізайте нігті маленькими шматочками. Не варто забувати про пилочки.

У них різні поверхні (різна абразивність), форми та розміри. Оптимальними варіантами є пилочки з м’якою поверхнею і розмірами пилок 18:20 см. Не рекомендується використання металеві пилочки, це вже в минулому і вони завдають великої шкоди. На пилочках не варто економити, тому ми розповімо, як і за якими критеріями їх вибирати:
Пилочки (пилки) для нігтів.

Існує п’ять видів манікюрних пилок: груба, середня, м’яка і дуже м’яка, особлива. Перший вид призначений тільки для штучних нігтів, другий – для формування форм і довжини натуральних нігтів, третій – зазвичай використовують на остаточному етапі обробки нігтів, четвертий – за допомогою неї готують нігті до полірування, п’ята – надає дзеркального блиску поверхні нігтя.

Але це зовсім не означає, що у вас мають бути всі види пилок, достатньо однієї універсальної. У такої пилки чотири різні поверхні та інструкція з використання кожної з них. Важливо знати, як правильно підпилювати нігті. Підпилювати їх потрібно завжди в одному напрямку. Пилку слід тримати під невеликим кутом. Рухи робити довгими помахами від країв до центру, напрямок має бути завжди в один бік.

Як відомо, гострі форми часто швидко ламаються, тому краще надавати їм округлої форми, а якщо все ж хочеться, то ретельно поліруйте гострі краї. У жодному разі не слід підпилювати нігті з боків – це може його послабити і спричинити надлом або тріщини.
Якщо ж ви хочете прибрати якісь нерівності, то проводити пилкою слід не більш як п’ять разів, якщо пилка м’яка або дуже м’яка – не більш як десять разів.
Нігті та їхня форма.

Що стосується вигляду зверху, то природа може обдарувати вас як овальною, так і круглою, квадратною або трикутною формою. Якщо ж дивитися збоку, то вона може бути плоскою або опуклою. Обирайте собі форму з вашої природної форми. Дуже пощастило людям, які мають плоскі овальні нігті, оскільки цьому типу нігтів підходить абсолютно будь-яка форма.

Нігті, які мають овальну опуклу або круглу опуклу форму – квадратні або напівквадратні. Якщо ви власниця плоских круглих нігтів, то ви можете вибрати ту форму нігтів, що вам подобається найбільше. Для квадратних видів нігтів використовують зазвичай квадратну форму, а ось, що стосується трикутної лунки, то тут використовується тільки класика або напівквадратна. Саме правильно підібрана форма підкреслює вашу красу рук.

Видалення кутикули. Як це робиться.
Зробивши вибір із формою, приступаємо до наступного етапу. За допомогою спеціального засобу видаляють кутикулу. Функції цього засобу зволоження і пом’якшення, що сприяє легкому видаленню кутикули. До складу таких засобів входять фруктові кислоти, які взаємодіють тільки з “мертвими” клітинами шкіри, тому не варто боятися за збереження вашої шкіри.

Крім цього, рекомендуємо використовувати засоби з добавками, що надають протизапальний процес (екстракт аптечної ромашки) або загоювальні дії (чайне дерево). Час витримки засобу вказано на упаковці або 1 – 2 хвилини. Потім слід видалити мертву шкіру за допомогою апельсинової палички (продаються в косметичних магазинах або аптеці). Якщо вам не підходить форма, її можна змінити, підпилявши кінчик абразивною пилкою.

За допомогою рушника або паперовою серветкою прибирають усі залишки. На заключному етапі масажними рухами по всій поверхні нігтя і його краях втирається живильне масло.
Після процедур, нігтям потрібен відпочинок. Але вже якщо вам хочеться їх прикрасити, можете використовувати лак. Крім відпочинку, нігті постійно потребують вітамінів A, D і В6. Для цього існує великий асортимент як живильних кремів з вітамінами, так і спеціальних зміцнювальних засобів. Зрозуміло, що під час виконання цих процедур нігті краще залишити чистими на термін від трьох днів до тижня.

Приладдя для європейського манікюру:
-або серветка, або рушник (обов’язково стерильний);
-засіб для видалення кутикули;
-пилка для нігтів різних видів, або універсальна;
-апельсинова дерев’яна паличка;
-засіб, що сприяє уповільненню росту кутикули, або живильні олії;
-відновлювальне покриття для нігтів;

Share