Французький манікюр або френч

Французький манікюр або френч

Французький манікюр або “Френч” у Києві

Дуже цікавий факт! Історія французького манікюру почалася 1975 року, а засновником був зовсім не француз, а американець, і звуть його Джефф Пінк (Jeff Pink). Саме він створив відому нігтьову компанію ORLY і є її керівником. З самого дитинства його цікавила краса і мода, що в подальшому стало його професією.

Так все ж таки, чому французька? 1976 року один з іменитих голлівудських продюсерів попросив Пінка придумати універсальний манікюр. Тоді колір нігтів підбирався в тон сукні, яка змінювалася в кожній сцені, а природно, що перед кожною сценою сукні змінювалися, змінювалися і кольори нігтів. Це все займало багато часу і сповільнювало знімальний процес. Звичайно, можна було відмовитися від цього, але Голлівуд не міг дозволити собі такого, тим паче коли справа доходила до зворушливих моментів – любовних зізнань з неминучими поцілунками рук і довгоочікуваного обміну обручками. Крім того, що він на нього працював, вони були добре знайомі, Пінк не міг йому відмовити.

Вихід із цього становища Пінк придумав моментально. Вважаючи, що справжня краса полягає в природному і натуральному, він придумав поєднання двох кольорів, які імітували природний колір нігтів. Ніготь покривали персиковим лаком, а його вільний край фарбували за допомогою білого кольору. Цей перехід отримав назву – лінія посмішки.

Через деякий час Пінк опинився на показі мод у Парижі і, звичайно ж, продемонстрував свій винахід. Його роботи вразили всіх і вже наступного дня, можна сказати, “заразилася” столиця світової моди винаходом Пінка. На згадку про гучний успіх у Європі, Пінк назвав своє творіння “френч” (у перекладі з англійської – “французький”). Чому він його так назвав не зрозуміло, але є думка, що це було зроблено в комерційних цілях. Адже на той момент все французьке вважалося найкращим. І не з проста ми донині використовуємо це творіння.
Французький манікюр у домашніх умовах.

Основна складність, з якою може зіткнутися будь-яка пані, це рівне нанесення тієї самої посмішки, кривої лінії. Але не хвилюйтеся, після свого винаходу Пінк налагодив виробництво спеціальних трафаретів, які легкі у використанні. Пам’ятайте, що використовувати потрібно такі кольори як білий і рожевий.

Якщо ви зважилися робити його вдома, обов’язково обзаведіться спеціальним набором. У ньому є все необхідне, що дасть вам змогу значно полегшити процес і домогтися потрібного результату.
Найголовніше – дотриматися правил класичного “французького манікюру”.
1) Перш за все, нігті мають бути чистими без лаку. Для цього скористайтеся рідиною для зняття лаку, яка знежирює поверхню і сприяє кращому фіксуванню нового лаку і як результат, лак триматиметься довше.

2) Далі потрібно вирівняти поверхню нігтя, для цього зазвичай використовують базові покриття. Через збільшення площі зчеплення лаку з нігтем, лак триматиметься міцніше. Найчастіше використовують звичайне “прогумоване” базове покриття під назвою Bonder від компанії ORLY. Крім основної функції, це покриття захищає нігті від пожовтіння. Зазвичай це відбувається через тривале використання яскравих лаків.

3) Настає найскладніший момент, формування тієї самої “посмішки”. Використовуючи трафарет, наклейте його вздовж вільного краю, потім білим кольором нанесіть два шари. Це робиться для того, щоб кінчик довше не сколювався. Якщо ж ви використовуєте звичайний лак зі звичайним пензликом, то такий пензлик не годиться. Використовуйте особливий тонкий пензлик, призначений для таких цілей, він удвічі тонший за звичайний. Лаки, що спеціалізуються саме на “французькому манікюрі” завжди мають потрібний пензлик.

4) Після повного висихання, на частину, що залишилася, нанесіть два-три шари лаку, бажано ніжно-рожевий або персиковий. Зазвичай, компанії, що спеціалізуються на френчі, виробляють лаки з напівпрозорою текстурою, завдяки чому вони мають натуральний і вишуканий вигляд

5) Майже все готово, залишилося тільки нанести захисне покриття, яке дає змогу лаку не позначатися та надає гарного блиску. Компанія ORLY випустила покриття зі світловідбивними частинками під назвою Magnifique. Хоча зазвичай, для френча використовую покриття з “мокрим” ефектом.

Дизайн “французького манікюру”.
Ви без туру зможете зробити будь-який дизайн, який вам захочеться, але для цього потрібно знати класичну техніку. Дизайн змінюється лише відповідно до кольорів. Дуже красиво виглядає темний кінчик з його світлою основою.

Під час використання техніки “френч” не варто боятися контрастності кольору нігтів і сукні, адже він призначений саме для таких випадків. Але, все ж таки, ваша улюблена сукня жовтого кольору буде ідеально поєднуватися з манікюром у тій самій колірній гамі. Ваш манікюр матиме вигляд як аксесуар до вашої сукні і до вас самої. Чорно-білий френч – взагалі хіт модних показів.
Щоб проявити оригінальність спробуйте поекспериментувати з формами лінії посмішки.

Використовуючи вашу особисту фантазію, саме так ви зможе мати оригінальний вигляд. Є багато варіацій трафаретів, але на цьому зупинятися не слід, їх можна робити самому. Зазвичай використовують симетричні форми і тут у вас ще один варіант над експериментами.

А про кольори і мови не може йти, тільки слід пам’ятати, що контрасти двох кольорів не повинні особливо відрізнятися, це якщо мова йде про яскраві кольори, без використання класичного білого кінчика.
І наостанок маленький секрет: обов’язково зверніть увагу на свою форму і довжину нігтів. Помічено, що для нігтів прямокутної або овальної форми підходять практично всі види дизайнів. Майте на увазі, що на коротких нігтях ліпше не використовувати усмішку з широкими контурами, бо це може призвести до візуального вкорочення ваших пальців, а ось тонкий має зовсім протилежний ефект.

Загалом, експериментуйте, дивуйте себе і оточуючих. Ні в якому разі не лінуйтеся, і не зупиняйтеся на досягнутих результатах. Хто знає, може домашнє хобі перетворитися на професійне заняття і стане вашою основною професією.

Share