Класичний масаж

Класичний масаж

Класичний масаж.

Про цілющі якості класичного масажу відомо ще з давніх часів. Він використовується добре як для лікування захворювань, так і для профілактики, та й узагалі, спектр боротьби з різними недугами дуже великий: проблеми чоловіків і жінок, пов’язані зі статевою сферою, болі, набряки, ліквідація спайок, а в разі проблем суглобів і м’язового апарату набув особливого поширення і т. д.
За допомогою цього виду масажу можна за короткий проміжок часу позбутися втоми м’язів і зв’язок, а також, що немало важливо, прискорює регенерацію тканин.

Саме класичний масаж є основою інших технік, як прийоми, так і способи виконання. Наприклад, легкі розминка, розтирання, вібрації використовуються в таких видах масажу, як: спортивний, еротичний, лікувальний тощо. Відмінність усього лише в інтенсивності та тривалості, а це зі свого боку безпосередньо залежить від поставлених цілей, віку, стану здоров’я пацієнта. Найчастіше одні й ті самі техніки повторюються по кілька разів, а в деяких випадках можуть бути відсутні зовсім. Важливим моментом у класичному масажі є дотримання напрямку рухів: від великих ділянок тіла до дрібних, і завжди в бік найближчих лімфовузлів. Такі рухи максимально покращують кровообіг організму.
Більш детально зупинимося на техніці виконання класичного масажу.
Послідовність дій класичного масажу.
Починають процес із ділянки шиї (комірцева зона) і далі вниз по тілу, дотримуючись правила – по ходу лімфатичних шляхів. Час зазвичай коливається від 5 до 10 хв, а залежно від віку, стану здоров’я та інших особливостей час коригують. Весь курс складається з 12-15 процедур щодня. Мазі, олії використовують вкрай рідко, а якщо й використовують, то локально і то за потреби.
Основні прийоми, що використовуються в класичному масажі.
Зазвичай використовую 5 основних прийомів: легкі погладжування, витискання, вібрації і розминання, а також розтирання. Своєю чергою, залежно від інтенсивності, вони класифікуються на: ударні, середньоглибокі та глибокі.
Відчуття комфорту під час процедур – головне завдання класичного масажу. Саме тому, перш ніж приступати до практики самостійно, варто потренуватися на собі. Як об’єкт для тренувань візьміть ногу. Структура сеансу має відбуватися від меншого до більшого, тобто починати слід з м’яких і ніжних прийомів, переходячи в ударні, збільшуючи при цьому інтенсивність. Надто сильні прийоми можуть призвести до больових відчуттів, виникнення судом, подразнень і навіть погіршення стану здоров’я організму.
Цікаво те, що нюансів більше безліч, які мають місце бути тільки під час практичного використання. Ознайомитися з ними можна на нашому сайті. Пам’ятайте, що “Москва не відразу будувалася”, навички приходять з часом!

Share