Медовий масаж

Медовий масаж

Медовий масаж.

Медовий масаж зародився в Стародавньому Тибеті, як спосіб надання шкірі гладкості та бархатистості. Такий масаж добре очищає пори шкіри, виводить з організму продукти метаболізму і зайвий жир через шкірний покрив завдяки своїй дії, яка ґрунтується на активній взаємодії корисних речовин, що містяться в меді, зі шкірою людини.
Масажисти вважають, що медовий масаж є одним із найефективніших і найдієвіших видів масажу, адже в меді присутні біологічно активні речовини у великій кількості. Для медового масажу використовують спеціально підготовлений для цієї процедури натуральний квітковий мед.

Якщо Вам необхідно в короткі терміни скорегувати фігуру, то медовий масаж підійде для цього як ніщо краще. Завдяки лікувальним характеристикам меду, який має зміцнювальні та стимулювальні для імунітету людини властивості, медовий масаж не тільки допоможе зробити Вашу фігуру кращою, а й збереже цей результат на тривалий час, адже процедура масажу націлена на досягнення зовнішнього косметичного ефекту та на зниження ваги людини, яка проходить процедуру масажу. Фахівці вже давно довели, що мед добре впливає на організм людини, а медовий масаж сприяє прискореному відновленню пошкоджених м’язів, покращенню кровообігу та пришвидшенню обміну речовин, а також покращує обмін речовин

Медовий масаж покращує надходження потрібної кількості кисню і різного роду поживних речовин у шкіру і м’язові покриви, відновлює нормальний кровообіг підшкірно-жирової клітковини, а також звільняє організм людини, яку масажують, від шкідливих шлаків і набряків. Ефект медового масажу видно вже після першої процедури-шкіра підтягується, стає оксамитовою та еластичною, її колір покращується, зникає в’ялість і шорсткість шкіри, стає менш помітним целюліт

Необхідні інгредієнти для медового масажу.
Найголовніший компонент медового масажу – це, звичайно ж, мед. Для такого масажу найкраще підійде натуральний мед, наприклад липовий, квітковий, але також можна використовувати будь-який інший. Головне, щоб у ньому не було різних домішок, і мед у жодному разі не має бути зацукрованим! Як доповнення до меду використовують також різного роду ароматичні натуральні олії (наприклад, апельсин, лаванда, грейпфрут, петіт-грейн, евкаліпт і мандарин). У такому разі співвідношення пропорцій меду та олій має бути таким: 1 чайна ложка меду і 5 крапель ароматичної олії або ж суміші різних олій. Однак, якщо Ви хочете зробити медовий масаж тільки сідниць і стегон, то для цього Вам буде цілком достатньо 2-х чайних ложечок меду і 5 крапель ароматичних олій.

Нижче наведено приклади спеціальних сумішей, які використовують під час медового масажу:
– 2 чайні ложки меду, а також по 2 краплі олії лаванди й евкаліпта та 5 крапель лимонної олії.
– 2 чайні ложки меду, по 3 краплі олій ялівцю і лимона, а також по 2 краплі лавандної та апельсинової олій.
– 2 чайні ложки меду, по 5 крапель лимонної та апельсинової олій.
– 2 чайні ложки меду, 5 крапель м’ятної олії, 3 краплі лимонної і 2 краплі лавандової.
Техніка медового масажу.
У медовому масажі використовують спеціальну масажну техніку, за допомогою якої мед досить швидко вбирається в шкіру, і його корисні та активні речовини потрапляють у кров і беруть участь в обміні речовин.
Техніка медового масажу складається переважно з двох рухів, які використовуються найчастіше. Це вдавлювання меду і його вакуумний вихід

Спочатку тіло людини, яку масажують, натирають натуральним медом, а потім плавними рухами по проблемних зонах або по всьому тілу людини відбувається безпосередня процедура масажу. Такий масаж допомагає добре розслабитися.
Загалом процедура медового масажу, яка включає масаж спини і ніг, триває близько години. Масаж же по проблемних зонах триває від 15 до 20 хвилин.

На самому початку робиться медовий масаж спини і ніг, потім душем змивається з тіла мед. Потім пацієнт лягає на спину, і в такий самий спосіб мед наносять на передню частину тіла і роблять масаж рук, грудей, живота і ніг. Медовий масаж охоплює не тільки окремий оздоровчий масаж, а й програму зі зниження й усунення целюліту та виведення накопичених шлаків і токсинів, що дає змогу значно поліпшити стан шкіри пацієнта.
Натуральний мед масажист спочатку наносить на долоні, а потім плесканнями переносить його на масажовану частину тіла людини. Під час цього одна з частин суміші витрачається, інша ж залишається. Якщо необхідно провести масаж кількох частин тіла, то кожна з них масажується по черзі.

Після перенесення меду на тіло людини, яку масажують, масажист ніби приклеює долоні до тіла, а потім різко їх відриває. По ходу медового масажу ці поплескувальні рухи стають дедалі сильнішими й різкішими. Долоні притискаються до тіла пацієнта щільніше, і тому відриваються вони більш різко. Натуральний мед вбирається у верхній шар шкіри, а на її поверхні залишається лише його тонкий шар. Після чого з пор шкіри пацієнта починає виділятися маса білого кольору, яка залишається на руках масажиста. І вже далі значна частина цієї маси переходить на долоні. Дана процедура масажу є достатньою мірою болючою і неприємною, і займає за часом 5-10 хвилин.
Після медового масажу пори шкіри розкриваються, шкіра починає дихати, клітини насичуються киснем. Наприкінці всієї процедури масажу нанесений натуральний мед змивається під душем теплою водою, а його залишки прибирається нежорсткою мочалкою. Насамкінець медового масажу тіло в обов’язковому порядку потрібно змастити спеціальним зволожувальним кремом

Не рідко після медового масажу на тілі людини залишаються синці, які проходять після певного проміжку часу. Не варто переживати з цього приводу, адже медовий масаж супроводжують больові неприємні відчуття всього лише на перших сеансах. Це пов’язано з тим, що Ваше тіло ще не адаптувалося до такого роду масажу. Але по закінченню перших сеансів Ви відчуєте легкість у тілі, і наступні вже не будуть такими болісними, а проходитимуть спокійніше і приємніше.
Фахівці радять проводити сеанси медового масажу з періодичністю в 10-15 сеансів через день. Це дасть можливість шкірі відпочити. Рекомендується чергувати медовий масаж з антицелюлітним медовим масажем або з розслаблювальним масажем.
Треба зазначити, що медовий масаж добре справляється з депресією, порушенням сну, неврастенією, а також позбавляє втоми і знімає стрес. Крім цього сприяє омолодженню шкіри.

Копіювання статті тільки з дозволу УЦ “Лінуель”.

Share