Мильний масаж

Мильний масаж

Мильний або турецький масаж.

Мильний масаж (по-іншому ще називається турецький масаж) слугує чудовим пілінгом, який прибирає зі шкіри омертвілі частинки епітелію. Спочатку на шкіру наноситься густа мильна піна, потім по цій піні здійснюється безпосередньо сам масаж круговими рухами жорсткої мочалки, що дає розслаблювальний ефект.
Мильний масаж корисний і дуже ефективний після важких фізичних навантажень, також у разі м’язових болів, ревматичних захворювань, остеохондрозу, артрозу

Техніка масажу.

Під час мильного масажу краще використовувати дитяче мило, яке зазвичай розводять у ємності з водою (температура 38-41°С). Масаж роблять або намиленими руками, або намилюється частина тіла, яку масажують.
Зазвичай у турецькому мильному масажі застосовують такі прийоми, як неглибоке розминка, погладжування, потрушування м’язів, що масажуються, розтирання з обтяженням.

Якщо масаж проводять у лазні, то ударні прийоми не використовують, оскільки це може спричинити травми й болючість, оскільки тіло перебуває в розслабленому стані.
Масаж починають робити зі спини, а масаж кінцівок – з проксимальних відділів. Тривалість турецького мильного масажу становить зазвичай 5-15 хвилин, у виняткових випадках до 20 хвилин.

З метою профілактики в разі ревматичних, різних м’язових захворювань, ендатериїту, після поранень, варикозної хвороби, у разі опіків, рубцевих змін тканин, облітерувального атеросклерозу судин нижньої кінцівки, у разі болю в м’язах, після виконання важких фізичних навантажень, а також у разі професійних захворювань (плечолопатковий періартрит, вібраційна хвороба, міозит, артроз, остеохондроз хребта, хвороба Рейно тощо) рекомендується проводити самомасаж 2-3 хвилини в день (за 2-3 місяці), 2-3 хвилини в день (за 2 тижні), 3 тижні в день (за 3 години), 4 хвилини в день (за 4 години), 5 тижнів (за 3 години). ) рекомендується проводити самомасаж 2-3 рази на тиждень. Також такий масаж гарний у разі гігієнічних і лікувальних цілей різних захворювань.

Копіювання статті тільки з дозволу УЦ “Лінуель”.

Share