Східний масаж

Східний масаж

Східний масаж.

Його основна відмінність у тому, що східний масаж здійснюється безпосередньо на біологічно активні точки (БАТ), а самі рухи виконуються лінійно по траєкторії меридіанів. Крім цього процес виконується не тільки за допомогою рук, але, як це не дивно, і за допомогою ніг. Східний масаж – це всього лише поєднання двох основ: точкового масажу з поверхневим.

Як писалося вище, саме цей вплив і подразнення рецепторів рефлекторного механізму і роблять всю роботу. Адже величезну роль відіграє рефлекторний зв’язок шкірного покриву з численними органами нашого внутрішнього організму. Вплив на них сприяє підвищенню енергетики людини, позбавляє депресії та нервових розладів, а це, своєю чергою, і від безсоння. Оскільки механізм східного масажу безпосередньо пов’язаний з рефлекторним механізмом, часто його називають рефлекторною терапією.

Східний масаж застосовний і для низки інших ускладнень і захворювань:
– у разі порушень кровообігу;
– у разі хвороб, пов’язаних з органами дихання;
– у разі хвороб травлення;
– хвороб сечостатевої системи;
– у разі хронічних захворювань хребта;
– при захворюваннях суглобів;
– при травмах;
– у разі порушень, пов’язаних з ендокринною і вегетативною нервовою системою.

Не варто забувати і про протипоказання, до яких належать:
– психічні захворювання;
– активна форма туберкульозу;
– гострий артрит;
– інфекційні захворювання і гнійні запальні процеси;
-захворювання шкіри;
-серцева недостатність;
– кровотеча;
– та інші.

Техніка східного масажу.
Тут якоїсь основної техніки не існує. У різних країнах сходу масаж виконують по-різному, проте всі вони дотримуються давньокитайської школи масажу туйна, що ґрунтуються на таких прийомах: звісно, це погладжування й розтирання, розминка, викручування й розтягування кінцівок тіла. Один із таких прийомів виконують спершу на задній частині тіла (спина, руки, гомілки і стопи, стегна, сідниці), потім на передній (груди, живіт, плечі і стегна) відповідно лежачи на животі, потім спині.

Копіювання статті тільки з дозволу УЦ “Лінуель”.

Share