Зараз, після того, як я побувала і в інших УЦ, то зрозуміла, що у вашому абсолютно нічого путнього не вчать. Препод Юля абсолютно пасивна на заняттях, я навіть не знала, як і...
Зараз, після того, як я побувала і в інших УЦ, то зрозуміла, що у вашому абсолютно нічого путнього не вчать. Препод Юля абсолютно пасивна на заняттях, я навіть не знала, як і де апекс правильно ставити, і не знала, після закінчення, як правильно робити запіл штучних нігтів... щиро шкода часу і грошей... сподіваюся, відгук ви опублікуєте! будьте чесні
Звісно опублікуємо!) люди вчаться, а не ходять по навчальних центрах! Чому тоді ви нічого нам не сказали, що вам не вдається робити запіл? навіщо звинувачувати когось у нездатності своїх, будьте й ви чесні із собою.